Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak dostat hry z PS na PC

Jistě všichni znáte hry, které jsou pouze na PS2. Mně se třeba stalo že jsem hrál Devil May Cry 4 a 3 a byly.. no perfektní, proto jsem chtěl hrát i 1. a 2. díl, ale ty jsou jen na PS2, dnes si ukážeme jak toto obejít a zahrát si jakoukoli PS2 hru na PC.

  Takže, musíte si sehnat hru kterou chcete hrát pro PS2.. můžete si jí buď koupit, nebo stáhnout z internetu.Pokud je ve formátu iso nebo mdf apod. tak jste v pohodě a nemáte žádný divný výrobek (Pokud máte bin tak převedete v nějakém programu na ISO)
Teď budete potřebovat nějaký PS2 Emulátor, nejznámnější je PCSX2.Jeho konfigurace může být i na hodiny, v některých případech i týdny.Proto jsem pro vás ty hodiny konfiguroval PCSX2 aby se na něm daly hrát hry.

Stahujte zde

http://www.megaupload.com/?d=YVT6ZR90
 Heslo: dragonx

 

Toto si vyextrahujete někde do pc a spustíte soubor pcsx2.exe.
Nahoře zvolíme soubor a dáme Run ISO Image.. najdeme si naši hru v ISO nebo MDF (možná když vyberete tam dole All Files tak to sežere i bin) a dáme otevřít.Hotovo a hrejte.. sice se může lagovat ale co čekáte..

Nastavení grafiky,zvuku atp.:

Klikněte na konfigurace a vyberete si.. v nastavit radši nic neměnte, akorát tam změníte BIOS nebo CDVDROM a celé si to pokazíte a budete to muset znovu extrahovat.

Před spuštěním hry musíte naformátovat paměťové karty, takže dáte soubor Run BIOS (No Disc) vemete myš jedete nahoru a kliknete na to první a pak kliknete na první kartu a dáte format, až to bude tak to uděláte i u druhé karty.Jak vlastně program funguje a co obsahuje:V programu je BIOS z obyčejného PlayStationu2 - Něco jako OS.PCSX2 toto spustí a budete mít v počítači něco jako skutečné PS2.Do PCSX2 jsem zabudoval dvě memory card a mají 64MB.